Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home4/feteir/public_html/mezon/libraries/cms/application/cms.php on line 460
لباس ساقدوش عروس و داماد

Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /home4/feteir/public_html/mezon/templates/mezon/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /home4/feteir/public_html/mezon/templates/mezon/html/modules.php on line 36

لباس ساقدوش عروس و داماد

لباس ساقدوش عروس و داماد

براي انتخاب لباس ساقدوش هايتان سعی کنید رنگ و یا نوع پارچه را انتخاب کنید و نوع لباس را به عهده ساقدوش هایتان بگذارید. هر خانمی با هر سایزی دوست دارد در لباس خود زیبا به نظر بیاید، مطمئن باشید با ارائه نکاتی در زمینه فرم کلی لباس ساقدوش مد نظرتان، هر کدام بهترین لباس را با توجه به فرم بدنیشان خواهند دوخت. شما نیز زمان زیادی را از دست نخواهید داد

از رنگ های تیره تر استفاده کنید : رنگ های تیره تر باعث لاغرتر دیده شدن خواهند شد. مطمئنن دوست ندارید با انتخاب رنگ صورتی کم رنگ ساقدوش هایتان درشت تر دیده شوند
قرمزاگر می خواهید ساقدوش هایتان قدرتمند، پرانرژی و مهم جلوه نمایند می توانید قرمز را انتخاب کنید همچنین قرمز هم برای فصول سرد و هم فصول گرم مناسب است
نارنجی : نارنجی انتخابی مناسب و شاد برای فصل پاییز است که با زیور آلاتی از طلا و یا فیروزه بهترین جلوه را خواهد داشت
زرد : زرد می تواند انتخابی زیرکانه برای تمامی فصول باشد، البته توجه داشته باشید که رنگ زرد مناسبی را با توجه به رنگ مو و آرایش ساقدوش هایتان انتخاب کنید. برای لباس زرد دوستان برنزه بهترین ساقدوش خواهند بود !!! سعی کنید پارچه ای را انتخاب کنید که سایه روشن های خوبی نیز داشته باشد
سبز : رنگ سبز جوانی و زیبایی را برایتان به ارمغان می آورد. شادابی و آرامش این رنگ می تواند حس خوبی به عکسها و به مهمانهایتان انتقال دهد. این رنگ با پوست های روشن جلوه ای خاص پیدا خواهد کرد
آبی : آبی رنگیست که به هر رنگ پوست و آرایشی می آید و همانند سبز حس جوانی و زیبایی را به بیننده انتقال می دهد. اگر می خواهید عکس هایتان را در ساحل بگیرید نیز این رنگ بهترین انتخاب است
بنفش : رنگ بنفش نمایی شاهانه به ساقدوش هایتان می دهد. این رنگ نمایی زنانه، کلاسیک و زیبا را نمایش می دهد. انتخاب های زیادی از بنفش کمرنگ تا بنفش پرنگ دارید و بهترین موضوع هماهنگی کامل بنفش با هر رنگ پوس و رنگ مویی است
صورتی : پوشیدن لباس صورتی بهترین راه برای بروز دادن حس دخترانه است. از صورتی کمرنگ برای نشان دادن لطافت و صورتی پر رنگ برای حس هیجان و جسارت استفاده کنید. صورتی با کت و شلوار های مشکی و یا طوسی بسیار هماهنگ است و برای تمامی فصول زیبایی خود را حفظ خواهد کرد
لباس ساقدوش های عروس یک مدل باشند مهم این است که یک رنگ و جنس داشته باشد و کوتاه و بلندی آن ها به یک اندازه باشد و رنگ آن با دسته گل عروس ، یا جواهر و یا جزئیات مربوط به عروس نزدیک باشد.
مدل ،رنگ و اندازه موها نباید یک شکل باشد، مدل موهای آن ها باید به صورتشان بنشیند.
ساقدوش ها می توانند تاج های کوچکتر از تاج عروس مثل گل های ریز به سر بزنند
ساقدوش ها نباید تور داشته باشند و تور فقط برای عروس قابل استفاده است.
برای ساقدوش های خرد سال، مدل و رنگ و لباس و موها و گل سر یک شکل باشد.
برای دختران خردسال لباس های پف دار سفید بلند با یک تاج گرد گل و برای پسران خردسال کت و شلوار تیره رنگ به همراه یک پیراهن سفید بهترین انتخاب است.
کت شلوار آقایان ساقدوش تیره و هم رنگ با یک گل در جیب هماهنگ با عروس.
ساقدوش های خردسال باید جلوتر از عروس و داماد راه بروند و جلوی پای آن ها از سبدی کوچک،گلبرگ های گل بریزند و یا پشت سر آن ها راه بروند و دنباله دامن عروس را نگاه دارند تا هنگام راه رفتن به جایی گیر نکند.
رنگی انتخاب کنید که نه تنها روی لباسها خوب به نظر برسد بلکه باید با همه چیز هماهنگ باشد. رنگهایی که در عروسی استفاده کرده اید باید در لباس ساقدوش ها بازتاب داشته باشد و با ظاهر میز و تزئینات گلها هماهنگ باشد.
در مورد رنگی فکر کنید که با فصلی که عروسی در آن برگزار می شود، هماهنگی داشته باشد. در بهار رنگهای روشن، در تابستان رنگهای شاد و جیغ و درخشان و در زمستان آبی روشن و نقره ای، و در پاییز باید از رنگهای منعکس کننده رنگ مختلف برگها استفاده شود.
تصمیم بگیرید که چه زمانی از روز عروسی را برگزار می کنید. شاید در شهرستان محل زندگی شما عروسی در طول بعدازظهر برگزار می شود؛ پس از رنگهای روشن تر استفاده کنید.
در مورد این که جشن تان تا چه اندازه رسمی است فکر کنید. این کار به تعیین رنگ مناسب برای لباس کمک خواهد کرد. در بعضی از عروسی ها با هر رنگ لباسی می شود شرکت کرد ولی برای عروسی های فوق العاده رسمی باید از رنگهای تیره مثل قهوه ای تیره یا مشکی استفاده کنید.
با توجه به رنگ پوست و اندام ساقدوش های خود برای لباسشان تصمیم بگیرید. رنگهای جیغ به خانمهای با پوست تیره نمی آید و رنگهای تیره ممکن است باعث شود خانمهای با رنگ پوست روشن رنگ پریده به نظر برسند. اگر ساقدوش شما رنگ پوست بسیار متفاوتی دارد می توانید درجات مختلف همان رنگ را برای لباسش در نظر بگیرید.
از ساقدوش ها بپرسید چه رنگی را ترجیح می دهند. اما لزوماً مجبور نیستید پیشنهادشان را عملی کنید. اما مشورت با آنها می توان به شما کمک کند تا دایره انتخابهایتان محدود تر شود. اما اگر در نهایت همان رنگ پیشنهادی ساقدوش را انتخاب کنید، به اندازه وقتی که شما برای خودتان لباس عروس انتخاب می کنید، خوشحال می شود. بهترین راه برای اینکه چه رنگی برای جشن عروسیتان خوب خواهد بود این است که از ساقدوش ها بخواهید به فروشگاه لباس عروس سر بزنند و لباسهای مختلف را امتحان کنند.
لباس‌هایی با بلندای یکسان اما بالاتنه متفاوت یکی از بهترین گزینه‌ها برای لباس ساقدوش‌ است. برای عروس خانم‌هایی که دوست دارند لباس ساقدوش‌شان رنگ یکسان و استایل شبیه به هم داشته باشد در عین حال متفاوت به نظر برسد، این طرح عالی است، با انتخاب این ترکیب که سایز و مدل متنوع دارد باز هم هماهنگ به چشم می‌آیند. اما در آخر اطمینان حاصل کنید که ساقدوش‌های‌تان در لباس خود احساس راحتی می‌کنند و از انتخاب شما رضایت دارند.
اگر می‌خواهید لباس آن‌ها تفاوت چندانی با هم نداشته باشد تا مانند یک گروه ساقدوش به نظر بیایند بهتر است که دو ترکیب را تغییر دهید و بقیه را مانند هم نگه دارید. مثلا نوع پارچه و بالاتنه را تغییر دهید اما رنگ یکسان برای همه درنظر بگیرید.
از دیگر نظرهای جالب برای ایجاد تغییرات کوچک این است که لباس‌هایی با مدل یکسان و در یک تم رنگی اما با کنتراس‌های متفاوت ( لباس ساقدوش‌ها مثلا می‌تواند آبی سیر تا آبی آسمانی باشد) برگزینید. در هر حال دقت کنید که لباس‌ها با هم هماهنگ باشند تا باشکوه‌تر به نظر بیاید.
با انتخاب لباس‌هایی با بلندای یکسان جلوه ویژه‌ای به گروه ساقدوش‌ تان می‌بخشید. مثلا برای همه آنها لباس ماکسی یا میدی یا.... درنظر بگیرید. این مطلب به این معنا است که از هرنوع پارچه یا رنگی می‌توانید استفاده کنید اما هماهنگی را هم فراموش نکنید. چون به سختی می‌توان ظاهری یکپارچه با لباس‌هایی در قد متفاوت ایجاد کرد .
می‌توانید به هر یک از ساقدوش‌های‌تان حق انتخاب بدهید تا علاوه بر این که آنان احساس رضایت داشته باشند، شما هم از استرس به دور باشید، اما ممکن است این کار نتیجه معکوس هم داشته باشد. بهترین کار این است که همگی با هم اقدام کنید و لباسی مناسب برای همه پیدا کنید، این کار باعث می‌شود تا هریک جداگانه برای لباسی که به کارتان نمی‌آید هزینه نکنند.
اگر تعداد میهمانان‌تان در جشن عروسی بسیار زیاد است و می‌خواهید از لباس‌های متفاوت برای ساقدوش‌تان استفاده کنید، بهترین ایده این است که از یک رنگ استفاده کنید. مثلا لباس دو نفر را یک رنگ ترجیحا طرح‌دار و لباس افراد دیگر را ساده و در کنتراست با همان رنگ انتخاب کنید.
این نکته برای ساقدوش‌هایی با لباس ست یا متفاوت، کارآمد است. به ساقدوش‌هایتان سبک موردعلاقه‌ تان را نشان دهید تا آنان هم بدانند که باید به دنبال چه سبک لباسی باشند. اگر به آنها گزینه‌های زیادی پیشنهاد کنید، به دلیل اختلاف سلیقه‌ای که بین افراد وجود دارد، هرج و مرج پیش می‌آید. برای رفع این مشکل می‌توانید به فروشگاه‌ها سربزنید و لباس‌های موردپسندتان را انتخاب کنید و از بین آنها به ساقدوش‌های‌تان حق انتخاب دهید.
بسیاری از عروس‌ خانم‌ها لباسی را برای ساقدوش‌شان انتخاب می‌کنند که بعد از مراسم هم به کارشان بیاید اما نگران این مساله نباشید، مهم‌ نیست که بعدها چقدر از این لباس استفاده کنند، نکته مهم‌تر این است که هر زمان این لباس را به تن می‌کنند خاطره عروسی شما در ذهن‌شان زنده شود و حس یک ساقدوش واقعی به آنان القا شود، پس دقت کنید لباسی برگزینید که هردو شما از آن لذت ببرید.